The Elephant Game, Paperback/Andrew Watts

From USA Today bestselling author and former US Navy pilot Andrew Watts comes a series made for fans of Tom Clancy and Vince Flynn. “Frighteningly real.” From a secretive jungle-covered island in the Pacific, to the sands of the Middle East. From the smog-filled alleyways of China, to the passageways of a US Navy destroyer. The War Planners series follows different members of the military and intelligence community as they uncover a Chinese plot to begin the next world war, and attack America. ________________________________________ Book 4: The Elephant Game Tensions are running high between the United States and China. And a belligerent North Korea isn’t helping matters. As members of the US military and intelligence community prepare for the worst, Chinese politicians play a dangerous game. ________________________________________ Praise for Andrew Watts and The War Planners series: ★★★★★ “I now add Andrew Watts to my favorite authors list: Vince Flynn, Brad Thor, and David Baldacci…Highly recommended ” ★★★★★ “As a huge fan of Tom Clancy, this was close.” ★★★★★ “I honestly don’t remember a storyline that has so completely captured me in this genre before…” The War Planners series is filled with electrifying action, well-rounded characters, exciting new technology, and unpredictable twists. Purchase your copy now and see for yourself why fans are raving about The War Planners series.

SKU: 07a5d4c3-f2d2-41bf-a5e0-c57a16320e2e Categorii: , , Etichete: ,

Descriere

The Elephant Game, Paperback/Andrew Watts

From USA Today bestselling author and former US Navy pilot Andrew Watts comes a series made for fans of Tom Clancy and Vince Flynn. “Frighteningly real.” From a secretive jungle-covered island in the Pacific, to the sands of the Middle East. From the smog-filled alleyways of China, to the passageways of a US Navy destroyer. The War Planners series follows different members of the military and intelligence community as they uncover a Chinese plot to begin the next world war, and attack America. ________________________________________ Book 4: The Elephant Game Tensions are running high between the United States and China. And a belligerent North Korea isn’t helping matters. As members of the US military and intelligence community prepare for the worst, Chinese politicians play a dangerous game. ________________________________________ Praise for Andrew Watts and The War Planners series: ★★★★★ “I now add Andrew Watts to my favorite authors list: Vince Flynn, Brad Thor, and David Baldacci…Highly recommended ” ★★★★★ “As a huge fan of Tom Clancy, this was close.” ★★★★★ “I honestly don’t remember a storyline that has so completely captured me in this genre before…” The War Planners series is filled with electrifying action, well-rounded characters, exciting new technology, and unpredictable twists. Purchase your copy now and see for yourself why fans are raving about The War Planners series.

Livrare si plata The Elephant Game, Paperback/Andrew Watts

Plata produselor

Pentru plata produselor comandate, dupa ce ati dat click pe “adauga in cos” aveti la dispozitie urmatoarele posibilitati de plata:

-plata cu card bancar debit sau credit intr-un mediu securizat 3DSecure prin procesatorul de plati electronice EuPlatesc.ro. Nu se percepe nici un comision.

-in sistem ramburs (marfa trimisa va fi platita in momentul primirii coletului)
Plate se efectueaza la ridicarea coletului, in oficiul postal sau la curier. Valoarea taxelor de expediere se adauga la valoarea rambursului;

-prin OP pe baza unei facturi proforme eliberata

-plata in rate la una din bancile partenere:

Alpha Bank – optiune 2-12 rate fara dobanda;

BRD Finance – optiune 1, 3, 4, 5, 6rate fara dobanda;

Banca Transilvania – optiune 2, 3 ,4 rate fara dobanda;

First Bank – optiune 2-9 rate fara dobanda;

Garanti Bank – optiune 2-6 rate fara dobanda.

Livrare

Produsele comandate se livreaza in toata tara, utilizând modalitatea si termenul de livrare alese de dumneavoastra la efectuarea comenzii. Coletul cu produsele pe care le-ati ales poate fi expediat prin curierat rapid. Coletele se expediaza prin Urgent-Cargus sau nemo Express.

Termenul de livrare este de 24 h-48 h (din momentul expedierii) in mod exceptional pot exista intarzieri de cateva zile cauzate de motive care tin exclusiv de firmele de curierat, taxa este 18.95 lei/colet cu exceptia promotiilor cand beneficiati de transport gratuit la anumite sume minime de achizitii. Pretul este final si include taxa de ramburs.

Nu se percep KM suplimentari, livrarea la pretul fix de 18.95 ron este disponibila pe intreg teritoriul tarii. Desi nu garantam acest lucru, incercam sa expediem majoritatea comenzilor plasate pana la ora 14:00 in aceeasi zi de luni pana vineri iar comenzile primite dupa ora 14 in urmatoarea zi lucratoare.

Intarzieri in expedierea comenzilor pot aparea atunci cand acestea nu sunt confirmate de catre client, nu sunt suficiente produse pe stoc sau capacitatea de procesare nu este suficienta datorita unui volum neasteptat de mare de comenzi.

Pentru livrările efectuate prin servicii de curierat, termenele de livrare pot fi depășite în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada COVID-19 sau sarbatori precum Black Friday, Sărbători de Crăciun, Revelion, de Paște, 1 Iunie, 1 Decembrie, 1 Martie, 8 Martie etc.

Retur produs The Elephant Game, Paperback/Andrew Watts

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.

Informații suplimentare

Brand